Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ PD3220U 32" IPS LED 5ms 3840x2160 4K UHD, DesignVue Thunderbolt Mon, AQCOL., 100% sRGB,HDR400, B.I., LBL, KVM Switch, ICCsync, CAD/CAM, DualView, 1300:1, 350 cd/m2, 2xHDMI, DP,Thb 3x2(PD65W, DP alt),USB-C/USB 3.0x4,Sp.2x2W, HAdj., Swivel, Tilt, Gray
PD3220U на BenQ идва с естетически елегантен вид, който дава предимство на гъвкавостта и любовта на дизайнерите към изтънчеността. За да задоволи нуждите на дизайнерите за безпогрешно цветно представяне, увеличавайки същевременно тяхната продуктивност, PD3220U идва с подобрена цветова гама, която е съвместима с DCI-P3 и Display P3, като предлага възможност за свързване чрез Thunderbolt 3, за по-ефикасен пренос на данни и изображения. Дизайнерите разчитат на професионалните монитори за точните цветове, които са най-важният елемент от всеки продукт. Гарантирайки, че всички цветове са безпогрешно точни, дизайнерите мога да бъдат сигурни, че клиентите им ще се убедят, че закупените от тях продукти, си заслужава цената, която са платили. Посветена да отговори на най-новите професионални стандарти, при цветовете, BenQ разработи AQCOLOR технологията, за да затвърдят понятието „ Точно възпроизвеждане“. BenQ покани експерти, които да ръководят екипа и активно участваха в ICC (Международния цветен консорциум ) и ISO (Международна организация по стандартизация), за да установят стандартите, свързани с цветовете, и тяхното изпълнение. PD3220U е снабден с най-новите цветови стандарти - Display P3 и DCI-P3, за да гарантира еднакво цветно представяне при всички дизайнери. Тъй като все повече приложения, устройства и уебсайтове приемат DCI-P3 цветното пространство, PD3220U е напълно съвместим с този нов цветови стандарт, позволявайки на професионалните дизайнери безпроблемно да зареждат и показват изображения, свалени от различни източници. В допълнение мониторът покрива 95% от DCI-P3, както и 100% от sRGB, Adobe RGB и Rec. 709 цветовите пространства, с удивителна стойност на Delta E ? 3, използвайки предимството на широкоъгълната IPS технология, за да сведе до минимум промяната на цвета и да вдъхне абсолютна увереност в дизайна.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | Daisy Chain Technology (Thunderbolt 3 Technology) |
| VGA | - |
| USB-C | USB-C ( Downstream ) |
| USB хъб | USB 3.0 (USB Downstream x 3; USB Upstream x 1) |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 46 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.5 x 18.6 x 47.8 (62.8) cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Headphone Jack, PIP/PBP, Flicker-free Technology, Low Blue Light, Animation mode, CAD/CAM mode, KVM Switch, DualView, Darkroom mode, Auto Pivot, Hotkey Puck, Hotkey Puck G2, Factory Calibration Report |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.