Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ PD3420Q 34"W IPS LED 5ms 3440x1440 2K QHD, Design Mon, WQHD, AQCOL.,100% sRGB/98% P3,HDR400, B.I.,LBL,KVM, ICCsync, CAD/CAM, DualView, Contr.1000:1, 350 cd/m2, 2xHDMI,DP,USB-C(PD65W, DP Alt Mode),USB-C/USB 3.0x2, Sp.2x2.5W, HAdj., Swivel,Tilt, Gray
BenQ PD3420Q е висококачествен 34-инчов монитор, който ви осигурява едно ненадминато визуално изживяване. Той е идеалният избор за дизайнери и видео редактори, тъй като ви осигурява цветове с безпогрешна точност. Той покрива 100% от стандартните за индустрията цветови гами sRGB и Rec. 709 и постига невероятната Delta E ? 3 цветова точност. Вече може да се насладите на една реалистична картина с безпогрешни по точност цветове. Освен това мониторът е валидиран от Calman и Pantone, което е гаранция за безпогрешна цветова достоверност. BenQ PD3420Q разполага с различни режими на работа, които ви помагат да постигнете безупречни резултати при всеки ваш прост. Ако изберете режим „Darkroom“ може да регулирате яркостта и контраста на всяко изображение и да работите с безупречна точност дори в тъмна среда. Ако изберете режим „Animation“ може да подобрите яснотата на картината в тъмни й части, без да нарушите целостта на цветове в светлите й части. Ако изберете режима „М“ може да постигнете постоянен цвят на няколко устройства и да синхронизирате цветовете на монитора спрямо вашия Mac компютър. Ако изберете режима CAD/CAM може да постигнете по-добър контраст при работа с фигури и чертежи при технически илюстрации и проекти. Освен това може да се възползвате от опцията да разделите екрана си и да виждате картина в картина (PIP) или картина до картина (PBP), така че да работите по възможно най-оптималния за вас начин.
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2.5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB-C (PowerDelivery 65W, DisplayPort Alt Mode, Data) |
| USB хъб | 3 USB 3.1, USB Type B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 54 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 82.6 x 24.4 x 44.5 (59.5) cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | HDR10, VESA DisplayHDR 400; Flicker-free Technology, Low Blue Light; CAD/CAM mode, KVM Switch, DualView, Headphone Jack |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.