Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ ZOWIE XL2731, 27" e-Sports TN, 144Hz, 1ms, 1920x1080 FHD, Color Vibrance, Flicker-free, Black eQualizer, 1000:1, 12M:1 DCR, 300 cd/m2, VGA, DVI, HDMI x2, DP, USB Hub, Height Adj., Swivel, Pivot, Tilt, Dark Grey
Черният eQualizer увеличава видимостта при тъмни сцени, без да преекспонира светлите зони. Color Vibrance ви предоставя гъвкавостта за лесно настройване на предпочитания цветен тон и прави класирането на цветовете по-дефинирано. С 20 нива на настройките на Color Vibrance можете да получите специфични изисквания и предпочитания за гледане за всички видове геймплей. Регулируема по височина стойка може да се управлява само с един пръст, за да можете лесно да регулирате височината на монитора според предпочитания от вас ъгъл на виждане, като увеличите максимално комфорта си. Технологията без трептене помага да се намали напрежението на очите, което може да ви помогне да практикувате удължените часове, необходими, за да сте в началото на играта си. LCD рамката от серията XL е специално създадена, за да намали отразяването на светлината от екрана, като запази фокуса си върху играта.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | TN |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 12 000 000:1 |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | DVI-DL |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | Screen pivots 90 degrees from landscape to portrait |
| Регулиране на височина | 140 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 25 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.5 x 23.7 x 42.0 (63.3) cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Black eQualizer, Color Vibrance, Low Blue Light, Flicker-free, K Locker, headphone jack |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.311 x 0.311 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.