Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ SW752+, Installation Projector, DLP, WXGA, 5000 ANSI Lumens, 13,000:1; Zoom 1.5X, Corner fit, Network Control and Management, 10Wx1 speaker, SmarEco, HDMI x2; MHL x1, USB A (USB Power 5V/1.5A), DC 12V trigger, White
BENQ SW752+ е висококачествен проектор, който ви предлага изображения с отлична яркост. Той е идеалното решение за прожектиране пред голяма аудитория и е подходящ за прожектиране на PowerPoint презентации, електронни таблици, изображения, видеа или филми. Супер ярките 5000 лумена ви позволяват да прожектирате през деня, дори в добре осветени помещения. Този проектор има дълъг фокус и ви позволява да го поставите на мястото на стария ви проектор без да е необходимо да губите време за изцяло ново монтиране. Проекторът има 2 броя HDMI портове, които ви позволяват да свържете две устройства към него едновременно, без да поставяте и вадите кабелите им постоянно. Освен това проекторът има и USB порт, който ви позволява да го използвате без компютър. BENQ SW752+ разполага със SmartEco режим на работа, който ви спестява средства по поддръжка и удължава експлоатационния живот на лампата. В допълнение проекторът ви дава възможността да изберете между няколко режима на презентиране. По този начин ще презентирате по възможно най-удобния и лесен за вас начин. Този проектор има WXGA (1280x800) резолюция, която ви осигурява ярки и ясни изображения с отлична яркост и точност. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 5 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 13 000:1 |
| Разд. способност | 1280x800 |
| Размер на екрана, inch | 25.3'' ~ 318" (64.26 - 807.72 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:10 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 10W(peak) x1 |
| Шум при работа, dB | 36 dBA (Normal), 31 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.5x |
| Късофокусен | - |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | Computer (Share with component), Composite Video, S-Video, Audio, RCA Audio, Microphone, RS232 In, LAN Port, USB TypeA, USB (Type Mini B) |
| Изходи | Monitor, Audio |
| HDMI | 2 HDMI/MHL |
| Лампа живот, h | 2500/3500/4500 hr (Normal/Eco/SmartEco mode) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 23.3 x 11.7 |
| Тегло, kg | 3.3 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | 310W |
| Други | Keystone Correction: 2D, Horiztonal / Vertical ± 30 degrees; Security Bar / Kensington anti-theft lock slot |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.