Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ SU754+, Installation Projector, DLP, WUXGA, 5000 ANSI Lumens, 13,000:1; Zoom 1.5X, Corner fit, Network Control and Management, 10Wx1 speaker, SmarEco, HDMI x2; MHL x1, USB A (USB Power 5V/1.5A), DC 12V trigger, White
BenQ SU754+ е висококачествен проектор, който ви помага да повишите продуктивността на вашата компания. Той е специално създаден, за да ви осигури изображения с ярки и ясни цветове и да ви даде гъвкавост по време на употреба. Проекторът разполага с няколко режима на употреба, които са специализирани спрямо съдържание и мястото на презентиране. Режимът „Infographic“ е идеален при представяне на текстове и графики в детайли, тъй като им придава отлична яркост, цветова градация и по-ярки цветове. Режимът „ Vivid” е специално създаден, за да ви осигури ненадминати цветове, когато презентирате видеа или изображения. BenQ SU754+ има висока яркост от 5000 lm, която ви осигурява ясно съдържание, дори когато прожектирате в светли помещения. Това ви осигурява допълнителен комфорт, тъй като публиката в помещението има възможност да си води бележки и записки с лекота. Този проектор има WUXGA (1920x1200) резолюция, която ви осигурява кристално ясни и ярки изображения с отчетливи детайли и цветове. Освен това проекторът разполага с един 10W високоговорител, който ви осигурява отлично аудио качество кристална яснота. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 5 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 13 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1200 |
| Размер на екрана, inch | 26.6'' ~ 334'' (67 ~ 848 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:10 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 10W(peak) x1 |
| Шум при работа, dB | 36 dBA (Normal), 31 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.5x |
| Късофокусен | - |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | Computer (Share with component), Composite Video, S-Video, Audio, RCA Audio, Microphone, LAN Port, RS232 In, USB TypeA, USB (Type Mini B) |
| Изходи | Monitor, Audio |
| HDMI | 2 HDMI/MHL |
| Лампа живот, h | 2500/3500/4500 hr (Normal/Eco/SmartEco mode) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 23.3 x 11.7 |
| Тегло, kg | 3.3 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | 310W |
| Други | Keystone Correction: 2D, Horiztonal / Vertical ± 30 degrees; Security Bar / Kensington anti-theft lock slot |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.