Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ SU931, Corporate Projector, WUXGA 1920x1200, 3 000:1, 6000 ANSI Lumens, Zoom 1.6x, Vertical Lens Shift, Network Control and Management, lamp 440W, HDMI x2, VGA, RCA, S-Video, RJ45, RS232, 12V Trigger, USB, Black
BenQ SU931 е висококласен проектор, който ви помага да повишите продуктивността на вашата компания. Той е специално създаден, за да ви осигури изображения с ярки и ясни цветове и да ви даде гъвкавост по време на употреба. Проекторът разполага с удобни функционалности, които ви помагат да го инсталирате с лекота и да го оптимизирате с минимални усилия. Този проектор има висока яркост от 6000 lm, която ви осигурява ясно съдържание, дори когато прожектирате в светли помещения. Това ви осигурява допълнителен комфорт, тъй като публиката в стаята има възможност да си води бележки и записки с лекота. BenQ SU931 ви гарантира професионални нива на контраст и ви осигурява истински черни тонове и ненадминати по яснота изображения. По този начин напрежението в очите ви се намалява, а вие имате възможността да изпитате едно настина подобрено визуално изживяване. Този проектор разполага с двойни 10W високоговорители, които ви осигуряват професионално аудио качество за една продуктивна работна атмосфера. Корпусът на проектора има специален BenQ дизайн, който предпазва проектора в случай на разклащане и ви осигурява спокойствие при работа извън офиса. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 6 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1200 |
| Размер на екрана, inch | 60" ~ 240" (152.4 ~ 609.6 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:10 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 10W x2 |
| Шум при работа, dB | 39 dBA (Normal), 36 dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1.6x |
| Късофокусен | - |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | Computer, Composite Video, S-Video, Audio, RCA Audio, Microphone, LAN Port, RS232 In, USB TypeA, USB (Type Mini B) |
| Изходи | Monitor, Audio |
| HDMI | 2 HDMI |
| Лампа живот, h | 2000/2500 hours (Normal/Eco mode) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 44.6 x 33.6 x 15.2 |
| Тегло, kg | 6.75 kg |
| Цвят | Black |
| Лампа, W | 440W |
| Други | Keystone Correction: 2D, Vertical & Horizontal ± 30 degrees; Security Bar / Kensington anti-theft lock slot |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.