Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ Portable GP500 DLP, Android TV, LED, 1500lm, 4K UHD (3840x2160), REC 709 98%, DCI-P3>90%, 1.3X Zoom Lens, Auto Focus, Auto 2D Keystone, Corner Fit, TR 1.0~1.3, 3D, HDR/ HLG, MEMC, ATV, treVolo 5Wx4 360° Chamber Speaker, BT Speaker, HDMI 2.0 x2
BenQ Portable GP500 DLP е 4K HDR LED интелигентен проектор за домашно кино с 360? звуково поле. Той ви гарантира, че ще се насладите на любимите си филми, спортни състезания, сериали и предавания, както бихте им се насладили в кино залата. Със своите 8,3 милиона отделни пиксела, истинската 4K 3840x2160 резолюция на този проектор ви предлага зашеметяваща яснота и ясни детайли, докато вие се наслаждавате на завладяващо съдържание на големия екран. Поддържайки HDR10 и HLG за показване на по-голям диапазон на контраста, GP500 разкрива всеки кинематографичен детайл. BenQ Portable GP500 DLP използва супер широката цветова гама DCI-P3, за да възпроизведе кинематографични цветове, така както си ги представяли режисьорите. Технологията за автоматично калибриране на цветовете на BenQ автоматично измерва RGB цветовите точки и динамично контролира цялата точност на цветовете за LED източника на светлина, което ви позволява да се наслаждавате на дълготрайни и постоянно живи цветове. Водещата в света аудио технология на BenQ адаптира звуците към вашето местоположение на гледане, за да ви осигури оптимален звук, независимо къде седите. Може да използвате високоговорителите на проектора по предназначение и да се наслаждавате на филми със супер силен звук или да ги използвате като Bluetooth високоговорител на който да слушате музика с балансирани високи, средни и ниски честоти. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: http://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | DLP 6540 0.47" |
|---|---|
| Яркост, lumens | 1 500 ANSI Lumens |
| Контраст | 100 000:1 |
| Разд. способност | 3840x2160 |
| Размер на екрана, inch | 40'' ~ 200'' (101.6 ~ 508 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | 5W x4 Chamber Speakers |
| Шум при работа, dB | 30 dBA (Normal), 28 dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1.3x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio 1.0 - 1.3) |
| Опция за безжично прожектиране | Android TV dongle, Bluetooth 4.2, Wi-Fi Standard: 802.11 a/b/g/n/ac (2.4G/5G), Wireless Projection: Google Cast |
| Входове | 2 USB Type A |
| Изходи | 3.5 mm Audio Out, S/PDIF out |
| HDMI | 2 HDMI |
| Лампа живот, h | 20,000 Hours (Standard) / 30,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 26.0 x 18.3 x 26.6 |
| Тегло, kg | 5.4 kg |
| Цвят | White-Grey |
| Лампа, W | Osram LED |
| Други | Security Bar, Kensington lock; Auto Focus, Keystone Adjustment: 2D, (Auto) Vertical ± 40 degrees; (Auto) Horizontal ± 40 degrees; Rec. 709 Coverage: 97%; Picture Modes: 3D, Bright, Cinema, Game, HDR10, HLG, Living Room, Sports, User |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.