Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ LH890UST, DLP, BlueCore Laser, Ultra short-throw, FHD 1920x1080, 4000 ANSI Lumens, IP5X dustproof, HDMI x2, VGA, RCA, S-Video, Audio RCA, Audio in/out , LAN (RJ45), RS232, USB TypeA (5V, 1.5A), OPTIONAL PointWrite Kit PW40U
BenQ LH890UST е ултракъс фокусен проектор, който ви помага да изнасяте всяка ваша презентация с лекота и удобство. Той е идеалният помощник на всеки учител и преподавател. Този проектор ви осигурява картина с отлично качество и отлична яркост и е перфектният избор за всяко учебно заведение, което иска да подобри интерактивността на образователния си процес. Проекторът ви осигурява въздействащо BlueCore лазерно проектиране със система с двойно цветно колело, която създава безпрецедентни цветове чрез увеличение на цветовите съотношения и чистотата на RGBY цвета. По този начин сатурацията на цветовете се увеличава значително, а вие получавате визуализации с безупречно качество. BenQ LH890UST разполага с FHD 1920x1080 резолюция, която ви осигурява кристално ясни и ярки изображения с отчетливи детайли и цветове. Този проектор има висока яркост от 4000 lm, която ви осигурява ясно съдържание, дори когато прожектирате в светли помещения. Това ви осигурява допълнителен комфорт, тъй като публиката в помещението има възможност да си води бележки и записки с лекота. Освен това този проектор ще ви помогне да спестите време, когато прожектирате уроците си, тъй като може да бъде включен и изключен мигновено. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | Laser, DLP Single 0.65" Full HD |
|---|---|
| Яркост, lumens | 4 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Размер на екрана, inch | 81" ~ 121" (205.7 - 307.3cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 37 dBA (Normal), 34 dBA (Eco) with dust filter |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Късофокусен | Ultra short-throw ratio 0.23 |
| Опция за безжично прожектиране | Yes (By optional Wireless Dongle: QCast, Wireless Kit - Instashow WDC10) |
| Входове | PC (D-sub 15pin), Composite Video in (RCA), S-Video in, Audio in(mini jack), Audio L/R in (RCA), LAN Port(RJ45 for Network), RS232 In (D-sub 9pin, male), USB-A (5V,1.5A), USB-B mini (For service), USB-B mini (For PointWrite module), IR Receiver(Front) |
| Изходи | Monitor out (D-sub 15pin,Female), Audio out (mini jack) |
| HDMI | HDMI, HDMI/MHL |
| Лампа живот, h | min 20,000 Hrs |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 50.2 x 39.9 x 16.5 |
| Тегло, kg | 9 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | Laser |
| Други | Kensington Lock; Keystone Correction: 2D keystone, Vertical ± 20 & Horizontal ± 20 degrees; |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.