Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ LU9245, Large Venue, BlueCore Laser Projector, DLP, Body only, 7 optional lenses, WUXGA 1920x1200, 7000 AL, Brightness 7000 AL, Super high contrast 3,000,000:1, H/V Lens shift, HDBaseT, LAN control, DVI-D, HDMI, 5BNC
BenQ LU9245 е висококачествен лазерен проектор, който ви помага да изнасяте презентации с лекота и удобство в помещения с големи размери. Той разполага с WUXGA 1920x1200 резолюция, която ви осигурява кристално ясни и ярки изображения с отчетливи детайли и цветове. Този проектор разполага с впечатляващо контрастно съотношение от 3,000,000:1 и с 7000 лумена яркост, които ви гарантират картина с безпогрешно точни цветове и ярки детайли, дори в добре осветени помещения. Това ви осигурява допълнителен комфорт, тъй като публиката в помещението има възможност да си води бележки и записки с лекота. BenQ LU9245 разполага със система с двойни цветни колела, които постигат несравнима цветова точност с до 96% Rec.709 покритие на цветовете. Проекторът анализира нивата на яркост във всяка сцена и оптимизира светлинния източник, за да създаде висок контраст. По този начин дори най-малките детайли във всяка тъмна сцена изпъкват, а вие може да се насладите на динамични и точни изображения. Освен това проекторът поддържа 24/7 употреба, което го прави подходящо прожекционно решение за музеи и други публични изложби. Опциите за динамично инсталиране като въртенето на 360° и портретните приложения ви позволяват да прожектирате върху тавани, стени, подове и наклонени повърхности. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | Laser, DLP Single 0.67" WUXGA |
|---|---|
| Яркост, lumens | 7 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1200 |
| Размер на екрана, inch | 50" ~ 500" (127 - 1270 cm), Standard Lens |
| Поддържане на формати | Native 16:10 (6 aspect ratio selectable) |
| Звук | 10W x2 |
| Шум при работа, dB | 36 dBA (Normal), 34 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Късофокусен | no (Wide Zoom: 1.1 - 1.3) |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | DVI-D, D-Sub 15-pin (female), BNC x 3, 3D Sync in, D-Sub 15-pin (female), BNC x 5, RCA jack, RJ45 x1 (HDBaseT), PC audio jack, RCA audio jack (L/R) |
| Изходи | RCA R/L jack, D-Sub 15-pin (female), USB Type-A (5V/1.5A), 3D Sync Out |
| HDMI | 2 HDMI |
| Лампа живот, h | 20,000/38,000/70,000 hours (Normal/Eco/Dimming) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 52.5 x 47.0 x 21.6 |
| Тегло, kg | 24 kg (without lens) |
| Цвят | Black |
| Лампа, W | Laser diodes |
| Други | Security Bar, Kensington anti-theft lock slot; Keystone Correction: Vertical: ± 30 degrees, Horizontal: ± 30 degrees |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.