Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ LU930, DLP, BlueCore Laser, WUXGA 1920x1200, Brightness 5000AL, Contrast 3,000,000:1, Zoom Ratio 1.6x, 20,000 hrs life, H/V lens shift, HDMI x2, LAN control, LumenExpert, 92% Rec.709, IP5X, Sealed Laser Module, Digital Shrink and Shift, 12V Trigger
BenQ LU930 е висококачествен лазерен проектор, който ви помага да изнасяте презентации с лекота и удобство в помещения със средни размери. Той разполага с WUXGA 1920x1200 резолюция, която ви осигурява кристално ясни и ярки изображения с отчетливи детайли и цветове. Този проектор има висока яркост от 5000 lm, която ви осигурява ясно съдържание, дори когато прожектирате в светли помещения. Това ви осигурява допълнителен комфорт, тъй като публиката в помещението има възможност да си води бележки и записки с лекота. BenQ LU930 разполага с впечатляващо контрастно съотношение от 3,000,000:1 и с 5000 лумена яркост, които ви гарантират картина с безпогрешно точни цветове и ярки детайли, независимо от заобикалящата ви светлина. Този проектор разполага със система с двойни цветни колела, които постигат несравнима цветова точност с до 95% Rec.709 покритие на цветовете. Проекторът подобрява сатурацията и качеството на всяко изображение чрез увеличаване на цветовите съотношения и на чистотата на RGBY цвета. Проекторът разполага със специален режим „Infographic“, който е перфектен за презентиране на графики и текст в детайли, благодарение на високата си яркост и по-добрата градация на цветовете. Освен това режимът „Video” запазва детайлите на динамичния цвят, когато гледате видеа в добре осветени помещения. Друго предимство на този проектор е иновативната му технология LumiExpert, която засича светлинните условия около проектора автоматично и настройва яркостта му за максимална видимост, комфорт и яснота при гледане. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | Laser, DLP Single 0.48" WUXGA |
|---|---|
| Яркост, lumens | 5 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1200 |
| Размер на екрана, inch | 30'' ~ 300'' (76.2 ~ 762 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:10 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 10W x2 |
| Шум при работа, dB | 37 dBA (Normal), 30 dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1.6x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1.36 - 2.18) |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | PC (D-sub 15pin), Audio in(mini jack), RS232 In (D-sub 9pin, male), LAN Port(RJ45 for Network ), USB TypeA (5V,1.5A, Service), Component Video in, Composite Video in (RCA), RCA Audio in- L/R, IR Receiver(Front+Top) x2, 12V Trigger |
| Изходи | Monitor out (D-sub 15pin,Female), Audio out (mini jack) |
| HDMI | 2 HDMI (1.4a) |
| Лампа живот, h | 20,000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 41.6 x 35.1 x 16.6 |
| Тегло, kg | 6.3 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | Laser |
| Други | Security Bar, Kensington anti-theft lock slot; Keystone Correction: 2D keystone, V: ±30 degree; H: ±30 degree; Digital Shrink and Shift, 360°Projection, LumiExpert |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.