Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ LU951, DLP, BlueCore Laser, WUXGA 1920x1200, Brightness 5200AL, Contrast 3,000,000:1, 20,000 hrs life, H/V lens shift, HDMI x3, HDbaseT, LAN control, DC 12V Trigger, IP5X Dust Guard, Pro, DICOM X-ray Imaging, Image Memory, Digital Shrinking and Shi
BenQ LU951 е висококачествен лазерен проектор, който ви помага да изнасяте презентации с лекота и удобство в помещения със средни размери. Той разполага с WUXGA 1920x1200 резолюция, която ви осигурява кристално ясни и ярки изображения с отчетливи детайли и цветове. BenQ LU951 разполага с впечатляващо контрастно съотношение от 3,000,000:1 и с 5200 лумена яркост, които ви гарантират картина с безпогрешно точни цветове и ярки детайли, дори в добре осветени помещения. Проекторът може да бъде наклонен вертикално във всякакъв ъгъл, което ви позволява да прожектирате върху тавани, стени, подове и повърхности с наклон. Освен това проекторът разполага с режим на работа, който симулира стандарта DICOM, който се използва при преглед и работа с медицински изображения. При работа с този режим, сивите цветове се усилват, а вие може да преглеждате медицински материали (например рентгенови снимки) удобно, лесно и с безпогрешна точност. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | Laser, DLP Single 0.47" WUXGA |
|---|---|
| Яркост, lumens | 5 200 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1200 |
| Размер на екрана, inch | 30'' ~ 300'' (76.2 ~ 762 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:10 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 37 dBA (Normal), 35 dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1.6x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio 1.36 - 2.18) |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | RS232 In (D-sub 9pin, male), USB Mini-B(Service), USB TypeA(5V/2A power), LAN Port(RJ45 for Network control), HDBaseT, Video in, Composite Video(RCA), RCA Audio in- L/R, PC In, Audio in(mini jack),12V Trigger, IR Receiver(Front,Rear), Wired Remote In |
| Изходи | Monitor out (D-sub 15pin,Female), Audio out (mini jack) |
| HDMI | 3 HDMI In, HDMI Out |
| Лампа живот, h | 20,000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 49.0 x 38.0 x 15.9 |
| Тегло, kg | 9.4 kg |
| Цвят | Black |
| Лампа, W | Laser |
| Други | Security Bar, Kensington anti-theft lock slot; Keystone Correction: 2D keystone, V: ±30 degree; H: ±30 degree; Digital Shrink and Shift, Image Memory, Auto High Altitude Mode, 360°Projection, Dust-Proof Filter |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.