Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ LU960ST2 DLP, WUXGA (1920x1200), 5200AL, Laser, Contrast 3,000,000:1, 0.5 throw ratio, 20,000 hrs life/Eco 38,000hrs; Noise level: 37/35 dB (Normal/Eco mode); HDMI2.0, DP, HD-baseT, LAN control; DC 12V Trigger; Wired remote, 3D Sync in and out
BenQ LU960ST2 е висококачествен проектор с късо фокусен обектив, който ви осигурява ясни и ярки изображение при прожектиране на едва 2 метра разстояние. Това позволява на публиката да стои по-близо до екрана, без притеснения за досадни сенки и нарушения на картината. Изключително гъвкав за инсталиране, този късо фокусен DLP проектор е най-добрият избор за симулационни обучение в закрити помещения и търговски среди. Лазерният проектор BenQ LU960ST2 DLP е оборудван с режим на симулатор, позволяващ на потребителите да активират набор от сдвоени предварително зададени настройки с натискането на един бутон, така че да се насладят на оптимизирано и прецизно професионално обучение. С впечатляваща разделителна способност WUXGA (1920 x 1200), която далеч надхвърля Full HD 1080p, този лазерен проектор ви предлага повече детайли и зашеметяваща яснота при прожектиране на изображения с висока разделителна способност. BenQ LU960ST2 е проектиран с функция за заключване на обектива, която може да фиксира крайната позиция и фокуса на обектива, като избягва усилието за пренастройка, ако има грешно докосване. Този проектор е снабден с технологията DLP, която ви осигурява превъзходно ниво на контраст в тъмните сцени в сравнение с 3LCD проектори, които излъчват твърде много яркост на екрана от вътрешния светлинен панел. Това е важно за приложенията за симулация на обучение, тъй като тъмната сцена през нощта трябва да е реална, за да може пилотите да прочетат информацията и да реагират правилно. Въз основа на опита на BenQ при игри с почти нулева латентност, BenQ LU960ST2 използва бърз режим, който осигурява латентност до 16,67ms (@WUXGA 60Hz), за да постигне интерактивност с ниска латентност. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | Laser, DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 5 200 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1200 (WUXGA) |
| Поддържане на формати | Native 16:10 |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 37 dBA (Normal), 35 dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Късофокусен | Short-Throw 0.5 |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | PC (D-sub 15pin), Display Port, LAN RJ45, HDBaseT (RJ45) (Control/Video/Audio), USB-A (2.0/Power Supply1.5A), USB Mini B (service), RS232 in (DB-9pin), 3D Sync in, Wired Remote in (3.5mm Mini Jack), DC 12V Trigger (3.5mm Jack), Audio in (3.5mm Mini Jack) |
| Изходи | Monitor out (D-sub 15pin), Audio out (3.5mm Mini Jack), 3D Sync out |
| HDMI | 2 HDMI in (2.0a/HDCP2.2), HDMI out |
| Лампа живот, h | 20,000/38,000/70,000 hours (Normal/Eco/Dimming) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 48.0 x 40.2 x 18.3 |
| Тегло, kg | 12 kg |
| Цвят | Black |
| Лампа, W | Laser |
| Други | Rec. 709 Coverage: 92%; Keystone Adjustment: 2D, Vertical ± 30 degrees; Horizontal ± 30 degrees; Picture Modes: 3D, Bright, HDR10, HLG, Presentation, Simulator, sRGB, User 1, User 2, Video |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.