Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ TH685p 3500lm, (removed I/O ports: PC in, monitor out) 1.3X, TR 1.127, 3500AL HDMI2.0 (4K HDR Compatible), Rec.709 95%, Game mode, Low Input Lag (16.7ms@60Hz, 8ms@120Hz), 5W Trevolo Speaker, Digital Lens Shift
Създаден за ултимативно гейминг изживяване, TH685P предлага нисък входен лаг, за да изживеете вълненията от видеоигрите в реално време. Зашеметяващата 1080p HDR графика и 3500 ANSI лумена яркост осигуряват напрегнат екшън, дори и при дневна светлина, а вдъхновяващия звук ви потапя в епичен геймплей, какъвто не сте виждали досега. Преминете на по-горно ниво с хипер реалистични HDR детайли, на огромно Full HD 1080p прожектирано изображение. Обединете се с TH685P и любимата си конзола за видеоигри, за да поведете отбора си към победа, на обширните бойни полета и големите игрища. Режим "Game" на TH685P фино настройва всички изображения, подобрявайки тъмните и сенчести сцени, в резултат на което имате по-добра видимост и по-ясна картина, помагайки ви да вдигате нива по-бързо, като забелязвате по-рано враговете си и намирате всяко скрито съкровище в игрите. Вграденият 5w говорител, на TH685P, подчертава всеки звук във FPS игрите, с фино настроен звуков режим "Game". Използвайки физическа акустика и психоакустика, TH685P предлага прецизен и изискан звук. Не играйте игри само в стаята си, насладете им се дори когато пътувате! TH685P се настройва за секунди, за да превърне всяко пространство във ваша лична арена за електронни спортове.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 500 ANSI Lumens |
| Контраст | 10 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Размер на екрана, inch | 30'' ~ 300'' (76.2 ~ 762 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | 5W Chamber Speaker |
| Шум при работа, dB | 35 dBA (Normal), 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.3x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1.127 - 1.46) |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | USB Type A (1.5A power), Audio in (3.5mm Mini Jack), RS232 (DB-9pin), IR Receiver x2 |
| Изходи | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| HDMI | 2 HDMI (HDCP2.2) |
| Лампа живот, h | Normal 4,000 hours / Eco 10,000 hours / SmartEco 8,000 hours / LampSave 15,000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.2 x 22.5 x 11.0 |
| Тегло, kg | 2.8 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | 245W |
| Други | Keystone Adjustment: Auto 1D, Vertical ±40 degrees |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.