Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ TK850i, Smart Projector, 4K UHD (3840x2160), Android TV, 3000 ANSI Lumens, 30000:1, Zoom 1.3x, 98% Rec.709, 2xHDMI, RS232, 1xUSB Type A Media Reader, 1xUSB Type A 5V/2.5A, Audio out, Chamber Speaker 5W x2, DC 12V Trigger (3.5mm Jack), 4.2 kg
TK850i прожекторът носи автентично HDR изживяване за гледане на спорт и стрийминг, дори в добре осветени помещения. ТK850i 4K HDR смарт прожекторът за дома е снабден с Android TV. Отпуснете се и се насладете на 100" и по-голяма картина с 4K UHD 8,3 милиона пиксела и завладяващ звук. Независимо дали това е първият ви прожектор за домашно кино, със сигурност ще харесате TK850i с Google сертифициран Android TV. Независимо дали става дума за филми, предавания, спорт или телевизия, интелигентният BenQ прожектор, с Android, разполага с най-богатата библиотека за развлечения. Достъпът до Google Play, чрез удобния за потребителя интерфейс, гарантира безпроблемно забавление за всички. Спираща дъха истинска 4K UHD 3840x2160 разделителна способност, с 8,3 милиона отделни пиксела, намалява размазването за зашеметяваща яснота и отлични детайли във всеки момент, от всяка вълнуваща спортна игра или стриймвано съдържание. Мощният 10-ватов камерен високоговорител осигурява подобрено качество на звука за по-голямо удоволствие. TK850i е идеален за гледане на спорт, игри, гледане на филми и стрийминг. С разнообразните си възможности за монтаж, TK850i превръща за секунди вашата всекидневна в място за забавление. Насладете се на автентични HDR сцени, с ярки изображения навсякъде, дори и във вашата добре осветена дневна. TK850i перфектно балансира 98% покритие на Rec.709 цветовата гама с 3000 ANSI лумена яркост, превръщайки дома ви в място, на което може да се отпуснете и да се насладите на любимият си спорт или предаване.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 30 000:1 |
| Разд. способност | 4K UHD (3840x2160) |
| Размер на екрана, inch | 30'' ~ 300'' (76.2 ~ 762 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 (6 aspect ratio selectable) |
| Звук | Chamber Speaker 5W x2 |
| Шум при работа, dB | 30/28dBA (Silence mode) |
| Коефициент на увеличение | 1.3x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio 1.13 - 1.47 (100" @ 8.2 feet/ 2.5 m)) |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | USB Type A (5V/2.5A power), USB Type A (Media Reader, FW Download), USB Type Mini B(FW Download, Service), RS232 (DB-9 pin), DC 12V Trigger (3.5mm Jack), IR Receiver x2 (Front/Top) |
| Изходи | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| HDMI | 2 HDMI (2.0b/HDCP2.2) |
| Лампа живот, h | Normal 4,000 hours / Eco 10,000 hours / SmartEco 15,000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 38.0 x 26.3 x 12.7 |
| Тегло, kg | 4.2 kg |
| Цвят | White-Grey |
| Лампа, W | 245W |
| Други | Security Bar / Kensington anti-theft lock slot; Keystone Adjustment: 1D, (Auto) Vertical ± 30 degrees; Google-certified Android TV and Google Play store |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.