Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ TK800M, Projector for Sports Fans, 4K HDR, DLP, 4K UHD (3840x2160), 10 000:1, 3000 ANSI Lumens, Zoom 1.1x, 96% Rec.709 Coverage, VGA, HDMI x2, USB Type A (1.5A), Audio In/Out, HDR10, Football & Sport Modes, Auto Keystone, 4.2kg, White
За да се насладите на красивата игра на футболно пари, във всекидневната си или в задният ви двор, се нуждаете от огромен 100"+ екран, прожектиращ 4K UHD картина с 8.3 милиона пиксела, с живи HDR цветове при всякакво осветление. А специалните режими Football & Sports с мощен звук ви пренасят направо на стадиона и всичко това идва в стилен и компактен дизайн, с лесна настройка. С 4K UHD 3840x2160 разделителна способност и 8.3 милиона отделни пиксела за всеки кадър, TK800М използва революционната 0.47” едночипова-DMD DLP технология, за да намали до минимум лъскавият и компактен профил, така че да се впише безпроблемно във всеки модерен дом. С четири пъти по-голяма разделителна способност от Full HD 1080p, 4K UHD намалява размиването на пикселите за впечатляваща яснота и финни детайли, които да покажат красивата игра. Подобреното 4K RGBW цветно колело, на ТК800М, осигурява зашеметяващо цветно представяне, постигайки 96% покритие на Rec. 709 цветовото пространство. Възпроизвеждайки ярки цветове с изключителна прецизност и притежавайки ултра-високата честота на опресняване от 120Hz, която елиминира размазването на изображението, TK800М перфектно съчетава точността на цветовете с яркостта, при строг контрол на качеството. CinemaMaster Audio + 2 технологията, на BenQ, осигурява изключителни EQ алгоритми за невероятно ясен и плътен звук, като използваните в студията в Hollywood.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 3 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 10 000:1 |
| Разд. способност | 3840x2160 |
| Размер на екрана, inch | 30'' ~ 300'' (76.2 ~ 762 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 (6 aspect ratio selectable) |
| Звук | 5W |
| Шум при работа, dB | 33 dBA (Normal), 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Късофокусен | - |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | PC (D-Sub), USB Type A, USB Type mini B, Audio in, RS232 |
| Изходи | Audio out |
| HDMI | 2 HDMI |
| Лампа живот, h | Normal 4,000 hours / Eco 10,000 hours / SmartEco 8,000 hours / LampSave 15,000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.3 x 27.2 x 13.5 |
| Тегло, kg | 4.2 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | 240W |
| Други | Keystone Adjustment: 1D, (Auto) Vertical ± 40 degrees; Picture Modes: 3D, Bright, Cinema, Football, Sport, User 1, User 2, Vivid TV |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.