Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ W1210ST, Gaming Short Throw, DLP, 1080p (1920x1080), 15 000:1, 2200 ANSI Lumens, VGA, HDMI, Speaker 2x10W, Audio In/Out, RS232 , Cinematic Color, Rec.709, 16.67ms low input lag, Game Mode, 3D Ready, Zoom Ratio 1.3, up to 7000 hours, White
Насладете се на потапяне в игрите с екран, по-голям от живота, за да запълните вашето зрително поле с проектор за домашно забавление W1210ST на BenQ, предназначен за видео игри. С изключителни цветове, малко входящо закъснение, персонализирани режими на игра, вградени високоговорители и лесен монтаж, W1210ST разширява света ти за игра и те кара да се чувстваш сякаш наистина си В играта! Като извежда оптималните цветове за точно качество на картината, технологията CinematicColor осигурява точност на цветовете на Rec.709 HDTV, 6х скоростно цветно колело RGBRGB и висока степен на контраст ANSI, за да се осигури невероятно качество на изображението с чисто очертани графики и ясни детайли за удоволствие от домашното Ви кино. W1210ST ефективно скъсява времето за обработка чрез уникален алгоритъм, което води до по-бързо показване на дисплея и по-малко входящо забавяне. Геймърите могат да избегнат забавянето на показване и размазването на движение с бързо време за реакция. Гениално решение, което увеличава удоволствието Ви от гледането, докато същевременно ви спестява пари, SmartEco автоматично настройва яркостта на лампата спрямо показваното съдържане, осигурявайки ви наситено черно и увеличава контраста за дребен текст и детайлно изображение. Увеличете максимално тръпката от големия екран в минимално пространство с W1210S на BenQ за късо разстояние, който изисква едва 1,5 м за прожектиране на зашеметяващи 100-инчови снимки.
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 2 200 ANSI Lumens |
| Контраст | 15 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Размер на екрана, inch | 60" ~ 120" / 300" (152.4 - 304.8 / 762 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | Chamber Speaker 10W x2 |
| Шум при работа, dB | 29 dBA (Normal), 27 dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1.2x |
| Късофокусен | Short-Throw Projection |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | PC (D-Sub), Audio In, USB (Type A), USB (Type mini B), RS232 |
| Изходи | Audio Out |
| HDMI | 2 HDMI/MHL |
| Лампа живот, h | 3500 / 5000 / 7000 hours (Normal/Economic Mode/SmartEco Mode) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 38.1 x 27.7 x 12.2 |
| Тегло, kg | 3.6 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | 240W |
| Други | Keystone Adjustment: 1D, Vertical ± 40 degrees; Picture Modes: 3D,Bright,Cinema,Game,Game Bright,ISF Day,ISF Night,User,Vivid |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.