Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ W11000H, DLP, 4K (3840x2160), 50 000:1, 2200 ANSI Lumens, Pro Cinema Projector, THX technology, CinematicColor, HDR, Horizontal and Vertical lens shift, 3D via HDMI 2.0a, 81% DCI-P3, Zoom 1.5x, VGA, HDMI, LAN, DC12V Trigger, 14.8 kg.
Като предлагат изживяване, сравнимо с комерсиално цифрово кино, проекторите за професионално кино DLP 4K UHD Pro Cinema на BenQ създават Cinematic Color (зрелищни цветове) и контраст с над 8 300 000 остри като бръснач пиксели без артефакти, свързани с панела. HDR поддръжката подобрява ефективността на изображенията и осигурява невероятна острота и детайли. Облагодетелстван от поддръжката на HDR10 с изключителната технология за оптимизиране на цветове на BenQ с автоматичен HDR цвят и технология за оптимизиране на кино, високо-динамичен диапазон на W11000H предлага по-голяма яркост, диапазон на контраст и оптимизация на изображението в една стъпка, извеждайки всеки детайл в 4K видео съдържание за превъзходно кино удоволствие..
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 2 200 ANSI Lumens |
| Контраст | 50 000:1 |
| Разд. способност | 3840x2160 |
| Размер на екрана, inch | 95" ~ 180" (241.3 - 457.2 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | - |
| Шум при работа, dB | 26 dBA (Normal), 23 dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1.5x |
| Късофокусен | - |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | D-Sub, 1 USB Mini B, RJ-45, RS232, 2 IR Receiver, 1 IR in, 1 Security |
| HDMI | 2 HDMI |
| Лампа живот, h | 3000/4000/6000 hours (Normal/Eco/SmartEco mode) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 47.1 x 56.5 x 22.5 |
| Тегло, kg | 14.8 kg |
| Цвят | Black |
| Лампа, W | 240W |
| Други | Lens Shift Vertical: Vertical: ± 65% / Horizontal: ± 27%; |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.