Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ LK935 DLP, Laser, 4K UHD (3840x2160), 3M:1, 5000 AL, 1.6x Zoom, Keystone 3D, Laser Conference Room, DMS Local, DustGuard, DICOM SIM, HDBaseT, RJ45, 2xHDMI, DP, USB, RS232, DC 12V Trigger, Speaker 10W, HDMI ARC 5.1 channel, Audio out, 33db (Eco)
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 5 500 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000 000:1 |
| Разд. способност | 4K UHD (3840x2160) |
| Размер на екрана, inch | 150'' ~ 200'' (381 ~ 508 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 (aspect ratio) |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 40 db (Typ) / 33db (Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1.6x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1.36 - 2.18) |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | USB Type A-1 (2.0/Power Supply2.0A), RS232 (DB-9pin), DC 12V Trigger (3.5mm Jack), LAN (RJ45), HDBaseT, Display Port |
| Изходи | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| HDMI | 2 HDMI 2.0b, HDCP 2.2 |
| Лампа живот, h | 20,000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 41.6 x 35.1 x 16.6 |
| Цвят | White |
| Лампа, W | 440W |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.