Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ LK830ST PROJECTOR FOR BUSINESS LK830ST BLACK
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 4 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000 000:1 |
| Разд. способност | 4K UHD (3840x2160) |
| Поддържане на формати | 16:9 |
| Звук | 15W |
| Коефициент на увеличение | Fixed |
| Късофокусен | Throw Ratio: 0.496 |
| Входове | 2 USB Type A, RS232 in (DB-9pin), LAN (RJ45) |
| Изходи | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| HDMI | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 27.9 x 22.9 x 12.0 |
| Тегло, kg | 3.6 kg |
| Цвят | Black |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.