Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Canon i-SENSYS MF552dw Printer/Scanner/Copier
Серията i-SENSYS MF550 на Canon предлага производителност с високоефективно сканиране, супербърз печат и разширени възможности за облачна и мобилна свързаност. Свържете се с облака - Вградената облачна свързаност е готова за използване веднага, така че можете да печатате и сканирате директно към и от услуги за съхранение в облак, като Google Drive, DropBox и OneDrive. Защитете документите и устройствата си - Функциите за сигурност включват функция за защита с ПИН код за ограничаване на достъпа до разпечатани поверителни документи и проверка на системата при стартиране за защита на устройствата от хакерски и вирусни заплахи. Увеличаване на продуктивността - Изключителните скорости на печат до 43 ppm, както и двустранният печат и еднопасовото двустранно сканиране осигуряват подобрени нива на продуктивност. Персонализиране на работните процеси - Спестете време, като персонализирате бутоните на екрана с най-използваните работни процеси чрез библиотеката с приложения, така че да можете да отпечатвате съхранени в устройството формуляри и да сканирате към имейл с едно докосване. Разпечатвайте от вашия смартфон - Използвайте приложението Canon PRINT Business, Apple AirPrint или Android Mopria за удобно отпечатване отвсякъде чрез вашия смартфон или таблет.
| Достъпни функции | Print, Copy and Scan |
|---|---|
| Принтер скорост черно, стр./мин | Single sided: Up to 43 ppm (A4), Double sided: Up to 36.0 ipm (A4); FPOT: Approx: 5.7s or less |
| Принтер резолюция | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Скенер, тип | Platen, 2-sided ADF (single pass) |
| Скенер резолюция | Optical: Up to 600 x 600 dpi, Enhanced: Up to 9600 x 9600 dpi |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Scan to E-mail: TIFF/JPEG/PDF/Compact PDF/Searchable PDF/Encrypted PDF/PDF (Digital signature); Scan to Cloud: TIFF/JPEG/PDF/PNG; iFAX (ITU-T.37) |
| Копир скорост черно, копия/мин | Single sided (A4): Up to 43 ppm Double sided (A4): Up to 36 ipm |
| Копир резолюция | Up to 600 x 600 dpi |
| Брой копия | Up to 999 copies |
| Мащабиране | 25-400% in 1% increments |
| Факс, тип | - |
| Факс резолюция | - |
| Скорост на модема | - |
| Памет, страници | - |
| Съкратено набиране | - |
| Групово набиране/ Дестинации | - |
| Режим за корекция на грешки при изпращане | - |
| Интерфейс | USB 2.0 Hi-Speed |
| Мрежа | 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T |
| Безжична мрежа | Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct Connection |
| Памет, MB | 1GB |
| Медия, тип | Plain paper, Recycled paper, Heavy Paper, Thin paper, Label, Post card, Envelope |
| Медия, размер | A4, A5, A5 (Landscape), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Custom sizes |
| Медия, g/m2 | Cassette (standard and optional): 60 to 120 g/m2, Multi-purpose tray: 60 to 199 g/m2, ADF: 50 to 105 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 250-sheet cassette + 100-sheet multi-purpose tray; Option: 550-sheet cassette x 3; Max. 2 300 sheets |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 150-sheet |
| ADF | 50-sheet ADF |
| Двустранен печат | yes |
| Дисплей | 12.7 cm LCD Colour Touch Screen |
| Консумативи | Cartridge 056L (5 100 pages), Cartridge 056 (10 000 pages ), Cartridge 056H (21 000 pages) |
| Натоварване, стр./месец | Max. 150 000 pages per month; Recommended Monthly Print Volume: 2000 – 7500 pages per month |
| Съвместими операционни системи | Windows 11 / 10 / 8.1 / Server 2022 / 2019 / 2016 / 2012R2 / 2012 / 2008R2 / 2008; Mac OS X version 10.11 & up; Linux |
| Размери (Ш, Д, В), mm | With trays: 494 x 464 x 452 mm; Installation space: 741 x 1105 x 1214 mm |
| Цвят | White-Black |
| Други | Built-in cloud printing and scanning from Dropbox, Google Drive and OneDrive, Secure PIN print, |
| Максимален размер на сканираната област, mm | Max. Width: 216mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.