Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Cisco ISR 1100 4P Dual GE SFP Router
| Серия | Cisco 1100 |
|---|---|
| Интегрирани WAN портове | 2х10/100/1000Base-T |
| Модулни LAN портове | 4x10/100/1000Base-T |
| SFP базирани портове | 1x GE/SFP combo |
| Брой EHWIC слотове | No |
| Модул интегрирани услуги | - |
| Мрежови слот NM/SM | - |
| Вградени DSP (PVDM) слотове | - |
| IPSec VPN тунели | 100 |
| Сигурност | AES for Wi-Fi Protected Access 2 (WPA2), 802.1X, RADIUS AAA, 802.11r and 802.11i. |
| Глас | Highly secure voice from the enterprise IP network to the service provider with the Cisco Unified Border Element (CUBE) server. Business resiliency and redundancy during WAN link failure with Cisco Unified Survivable Remote Site Telephony (SRST). |
| Памет DRAM вградена/ max | 4GB |
| Памет Flash вградена/ mах | 4GB |
| USB портове | 1x USB 3.0 Type A host port, 1 integrated Micro-USB console port |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 41.9 x 274 x 199.4 mm |
| Допълнителна информация | Optional: PoE, PoE+ |
| WLAN стандарт | 802.11ac |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.