Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
D-Link Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150 Mbps
| Брой портове WAN (скорост) | - |
|---|---|
| Брой портове LAN (скорост) | - |
| Стандарти | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Скорост, Mbps | 150 Mbps |
| Антена, тип | DL MIMO (2x2), 1x internal Wi-Fi antenna |
| Мобилна мрежа | 3G/4G LTE |
| Портове USB | Dual-purpose micro-USB port for easy charging and 3G modem mode |
| Слот за карти | - |
| Сигурност | Wi-Fi Protected Access (WPA/WPA2), WPS, NAT Firewall |
| Защитна стена | Built-in NAT |
| QoS | - |
| Управление | - |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | - |
| Размери, mm | 73 x 73 x 15 mm |
| Тегло, g | 77 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.