Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell P2225H, 21.5" Wide LED Anti-Glare, IPS Panel, 5ms, 1500:1, 250 cd/m2, 1920x1080 FullHD, 16:9, 100Hz, 99% sRGB, VGA, HDMI, DP, USB 5 Gbps, ComfortView Plus, Height Adjustable, Pivot, Swivel, Tilt, Black
Dell P2225H е 21.5-инчов монитор, който ви помага да се справите със задълженията си на работа по по-продуктивен, лесен и бърз начин. Този монитор е създаден с мисъл за природата и ви помага да намалите енергията, която консумирате, благодарение на функцията PowerNap, която намалява яркостта на дисплея или поставя монитора в режим Сън, когато не го използвате. Dell P2225H разполага с IPS технология, 99% sRGB цветово покритие и панел, който не допуска неприятни отблясъци. Дисплеят ви гарантира перфектна видимост, независимо от ъгъла под който гледате монитора и заобикалящата ви светлина. Той ви гарантира картина с безпогрешно точни и ярки цветове, благодарение на широкия си ъгъл на гледане, тънките си рамки и функцията Dell's ComfortView, която намалява излъчването на вредна синя светлина. Ултра тънките му рамки ви позволяват да работите на няколко монитора едновременно без да се разсейвате и да губите фокуса си.
| Размер на екрана, inch | 21.5" (54.61 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms grey-to-grey (Fast mode), 8ms grey-to-grey (Normal mode) |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° vertical / 178° horizonta |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | VGA |
| USB-C | 1x USB 3.2 Gen1 Type-C downstream with up to 15W PD (data only) |
| USB хъб | 1x USB 3.2 Gen1 Type-B upstream, 3x USB 3.2 Gen1 Type-A downstream |
| Наклон | -5°/+21° |
| Хоризонтално завъртане | -45°/+45° |
| Вертикално завъртане | -90°/+90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | ultra-thin bezel |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 11 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 48.8 x 18.2 x 36.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Up to 16.7 million colours; Ficker Free; Security-lock slot (based on Kensington Security Slot™) |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2480x 0.2480 mm |
| Стандарти | ENERGY STAR, EPEAT GOLD, EPEAT Climate+, TCO, TCO Certified Edge, RoHS-compliant, BFR / PVC free monitor (excluding external cables), Arsenic-free glass and mercury-free (panel only) |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.