Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HiFuture Gravity Black, 2-Way Speaker System, 30W*1+15W*1, IPX7 Waterproof, Up to 10 Hours Playtime, Bluetooth 5.3, Pair to Play (TWS Mode)
HiFuture Gravity е мощна и преносима безжична Bluetooth тонколона, оборудвана с 30W нискочестотен говорител и 15W високочестотен говорител, които осигуряват плътен бас и чисти, детайлни високи честоти за впечатляващо аудио изживяване. Динамичните RGB LED светлини придават клубна атмосфера, а модерната безжична технология v5.3 осигурява стабилна връзка без прекъсвания. Когато искате още повече енергия, специалният режим за усилване на баса добавя допълнителна мощ и дълбочина. Gravity е създадена за забавления без ограничения. С IPX7 водоустойчивост можете спокойно да я използвате край басейна или на открито, без притеснения, и да се насладите на музиката в пълния ? блясък, където и да сте. За още по-впечатляващ звук свържете две тонколони Gravity чрез TWS функцията и се насладете на по-плътно, пространствено и завладяващо стерео звучене. Всичко това е събрано в стилен, здрав и удобен за пренасяне дизайн, допълнен от до 8 часа живот на батерията за дълги часове музика и добро настроение.
| Контрол на звука | yes |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth |
| Честотен обхват, Hz | 60Hz-20KHz |
| Изх. мощност, W | 30W + 1x 15W |
| Захранване, тип | Battery |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Размери, mm | 261 x 117 x 116 mm |
| Тегло, g | 1600 g |
| Цвят | Black |
| Други | Pair to Play (TWS Mode) |
| Размер на високоговрителя, mm | 78mm x 52 x 36mm |
| Режими на звука | Mono or TWS Mode |
| Живот на батерията, часове | 10 h |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.