Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Huawei Watch Fit 5 Pro Niki-B29F Black + Huawei Freebuds SE 4 ANC, White
Проследяване на 10 части на тялото, включително глава, шия, рамене и други. 30 анимирани движения с подробни насоки за изпълнение. Всичко това е достъпно в новия режим "Мини-тренировка". Нямате време или възможност да стигнете до фитнес залата? Няма проблем. Мини-тренировката се вписва идеално във Вашето ограничено време. Тренирайте по-добре и проследявайте представянето си с тестове за апнея. Носете часовника си по време на свободни гмуркания до 40 м дълбочина?, като същевременно се възползвате от функции на професионално ниво, като таймер за задържане на въздуха и разпознаване на типа вода. Проследявайте сърдечната честота, кислородната сатурация (SpO2), емоциите и съня си с усъвършенстваната система HUAWEI TruSense. По-изчерпателни, по-точни и по-бързи показания Ви помагат да откриете умората рано, за да взимате по-интелигентни решения за по-здравословно и щастливо аз?. Алгоритъмът HUAWEI TruSleep 5.0 е подобрен, за да предостави по-задълбочена информация за здравето на Вашия сън. Той анализира структурата и стабилността на съня Ви, за да разкрие истинското му качество?. В приложението за емоционално благополучие виждате 12 емоционални състояния и можете да наблюдавате как настроението Ви се променя в реално време като своеобразен личен дневник за вътрешния Ви свят.
| Дисплей, inch | 1.92" (4.88 cm) |
|---|---|
| Резолюция | 480x408 |
| Сензорен дисплей | AMOLED, 3000 nits (peak), Sapphire crystal glass |
| Съвместими операционни системи | Android 9.0 or later, iOS 13.0 or later |
| Bluetooth | Bluetooth calling |
| Безжична мрежа | - |
| Мобилна мрежа | - |
| GPS | GPS (L1+L5), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), BDS (B1l+B1C+ B2a), GLONASS, NavIC |
| NFC | NFC Supported |
| Сензори | Accelerometer, Gyroscope, Magnetometer, Ambient light, Optical heart rate, Barometer, Temperature (skin), Depth sensor |
| Допълнителни функции | Timer, Daily Alarm , Remote Camera Control, Calorimeter, Sleep Monitoring , Music Control, Pedometer, Heart rate/SpO2, Training analysis, Training functions |
| Съобщения | Email, IM |
| Водоустойчивост | 5 ATM water resistant, IP6X dust tight, ECG certified, 40m swimproof/diving |
| Батерия, mAh | Li-Ion 471 mAh |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 44.5 x 40.8 x 9.5 mm |
| Цвят на корпуса | Titanium |
| Цвят на каишката | Black |
| Други | Glass front (Sapphire Glass), titanium alloy bezel, aluminum mid-frame, polymer fiber back |
| Тегло, g | 30.4 g |
| Операционна система | HarmonyOS |
| Сигнализация, тип | Speaker Supported |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.