Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus ROG Cronox GR801 Curved TG ARGB
| Тип кутия | Full Tower |
|---|---|
| Вентилатори | Top: 4 x 120 mm; Side: 4 x 120 mm; Rear: 2 x 120 mm |
| Поддържани радиатори | Top: Up to 360 mm; Rear: 120 mm |
| Комплектация | Pre-installed fans: Rear: 1 x 120 mm; Side: 3 x 120 mm |
| Интерфейс | 2 USB 3.2 Gen 2x2 Type C, 4 USB 3.2Gen1, headphone / microphone, LED Control Button |
| Поддържани дискове | 1 x 3.5"+ 2 x 2.5" or 4 x 2.5" |
| Разширителен слот | 8 Slots |
| E-ATX | yes |
| ATX | yes |
| mATX | yes |
| ITX | yes |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Макс. височина на охладител, mm | 180 mm |
| Макс. дължина на видеокарта, mm | 400 mm |
| Макс. дължина на захранване, mm | 200 mm |
| Тегло, kg | 15.9 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 248 x 618 x 583 mm |
| Цвят | Black |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.