Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Acer Predator XB253QFbmiiprx, 24.5'' FHD (1920x1080) IPS, ZeroFrame, 300Hz, 1ms (VRB), HDR10, FreeSync Premium, 250 nits, 2xHDMI,Speakers, DP, Audio Out, VisionCare, Energy Class E, Black, 2Y
| Размер на екрана, inch | 24.5" (62.23 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms(VRB), 4ms(GTG) |
| Честота на опресняване, Hz | 300Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Тип синхронизация | FreeSync Premium |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | ± 20° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 18.3 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 55.7 x 24.6 x 39.9 (54.9) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.