Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Acer Nitro ED270Zbmiipx, 27'' FHD (1920x1080) VA, Curved 1500R, ZeroFrame, 280Hz, 1ms (VRB), HDR10, 250nits, FreeSync Premium, 2xHDMI,Speakers, DP, Audio Out, VisionCare, Energy Class E, Black, 2Y
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 280Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.1 x 19.9 x 45.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
| Стандарти | VisionCare 1.0, MPRII, Win11 compliant |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.