Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
AOPEN Projector QP30 (powered by Acer), LCD, LED 1080p (1920x1080), 7 500 LED Lumens (300 ANSI), 1'000:1, 2x Zoom, HDMI, USB (Type A 2.0) share output port , DC Out 5V, PC Audio 3.5mm, Smart Projector, 2x3W, WiFi, 0.83 kg
| Технология | LCD |
|---|---|
| Яркост, lumens | 7 500 LED Lumens, 300 ANSI Lumens (Standard) (Compliant with ISO 21118 standard) |
| Контраст | 1 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Поддържане на формати | 16:9 (native) / 4:3 (supported) |
| Звук | 2x 3 watts |
| Коефициент на увеличение | 1x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio 1.4 (64.5" @2m)) |
| Опция за безжично прожектиране | Wireless Projection |
| Входове | USB (Type A 2.0), share output port |
| Изходи | DC Out (5V/0.5A, USB Type A 2.0), PC Audio (3.5mm mini jack) |
| HDMI | HDMI |
| Лампа живот, h | 30,000 Hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 16.6 x 13.3 x 10.0 cm |
| Тегло, kg | 0.83 kg |
| Цвят | Blue |
| Други | +/-30° (Vertical, Manual & Auto), +/-30° (Horizontal, Manual & Auto) 4-Corner adjustment |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.