Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
AOPEN Projector QF13s, LCD, LED Light Source, Full HD (1920x1080),350 ANSI Lum (8000 LED Lum), 1000:1, Auto Focus, HDMI 1.4, USB (Type A 2.0) x1, share output port, AV (Composite + Audio R/L),DC out, Speaker 5W, LED lifespan up to 30,000h, 1.9 kg, White
| Технология | LCD |
|---|---|
| Контраст | 1 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Поддържане на формати | 16:9 (native) / 4:3 (supported) |
| Звук | 1 x 5W |
| Шум при работа, dB | 37 dBA (Standard) |
| Коефициент на увеличение | 1.0 x/ 0.6 x - 1.0 x |
| Опция за безжично прожектиране | Wireless Projection |
| Изходи | USB Type A 1x DC out 5V, Audio out (3.5 mm) |
| HDMI | HDMI |
| Лампа живот, h | 30,000 (standard) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 23.9 x 13.9 x 18.9 cm |
| Тегло, kg | 1.90 kg |
| Цвят | White |
| Лампа, W | White LED |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.