Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Acer Projector H6830BD, DLP, 4K2K UHD (3840 x 2160), 4000 ANSI Lm, 10 000:1, HDR Comp., Blu-Ray 3D support, Auto Keystone, AC power on, Low input lag, 2xHDMI, RS-232, Audio Out, SPDIF Audio (Optical), USB(Type A, 5V/1,5A), 1x10W, 2.88Kg, White
Acer H6830BD е идеалният мултимедиен проектор за любителите на домашното кино. Той ви осигурява първокачествена картина с ярки, ясни и точни цветове, благодарение на ултра високата си 4K2K UHD 3,840 x 2,160 резолюция. Освен това той разполага с контрастно съотношение 20,000:1, 3,8 00 ANSI lumens и вграден 10W високоговорител, които ви гарантират, че всеки филм, който гледате ще бъде истинско кино изживяване. Проекторът е съвместим с технологията HDR, която запазва всеки детайл дори в най-тъмните и най-светлите помещения. Освен това проекторът поддържа 3D, което ви дава възможността да се насладите на още по-голям диапазон от съдържание. Така всеки цвят запазва истинските си нюанси, а вие няма да правите компромис с качеството на любимите си филми и сериали. По-големият контраст и по-широкият обхват на яркост създават цветове близки до тези в реалността. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://www.acer.com/ac/en/US/content/acer-projection-calculator
| Технология | DLP |
|---|---|
| Яркост, lumens | 4 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 10 000:1 |
| Разд. способност | 4K UHD (3840x2160) |
| Поддържане на формати | 16:9 (Native), 4:3 (Supported) |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 30 dBA (ECO mode) |
| Коефициент на увеличение | 1.3x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1.127 - 1.46 (100”@2.5m)) |
| Опция за безжично прожектиране | Wireless Projection (optional) |
| Входове | RS232 (D-sub) |
| Изходи | Audio Out, SPDIF Audio (Optical), DC Out (5V/1.5A, USB Type A) |
| HDMI | HDMI 2.0b (Video, Audio, HDCP), HDMI 2.0b (Video, Audio, HDCP, audio return) |
| Лампа живот, h | 5,000 Hours (Standard) / 10,000 Hours (ECO) / 20,000 Hours (ExtremeEco) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.2 x 22.5 x 9.4 |
| Тегло, kg | 2.88 kg |
| Цвят | White |
| Други | Projection lens: F=1.94~2.12, f=11.9~15.5mm, Manual Zoom & Focus; Keystone: +/-40° (Vertical, Manual, Auto), +/-40° (Horizontal, Manual), 4-Corner adjustment |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.