Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
AOC 22E2UMF, 21.5" VA WLED, 1920x1080@75Hz, 4ms GtG, 250cd m/2, 3000:1, 20M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Light, 2Wx2, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, D-SUB, HDMI, DP, USB hub
AOC 22E2UMF е 21,5-инчов VA WLED монитор, който ви дава широк ъгъл на видимост и ненадминато визуално изживяване. Благодарение на своята FHD 1920x1080 резолюция, този монитор ви осигурява перфектна картина и изображения с ярки и качествени цветове. Той разполага с 2 броя 2W вградени високоговорители, които ви дават кристален звук, когато гледате филми и играете игри и ви гарантират отлична комуникация, когато провеждате видео или аудио разговори. AOC 22E2UMF разполага със специална технология, която минимизира вредното за очите ви трептене и ви позволява да се насладите на любимите си филми и игри в продължение на часове. В допълнение технологията Low Blue Light предпазва зрението ви от вредната синя светлина, като по този начин напрежението в очите и главоболието са сведени до минимум. Този монитор ви позволява да работите по най-удобния за вас начин, благодарение на опцията за регулиране на наклона му. По този начин може да контролирате позицията на тялото си и ще намалите умората си по време на работа.
| Размер на екрана, inch | 21.5" (54.61 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | - |
| USB хъб | USB-B, 4 USB 3.2 |
| Наклон | -5° ~ 35° |
| Хоризонтално завъртане | -175° ~ 175° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | 3-sided frameless |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 12 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 49.2 x 20.0 x 38.6 (47.4) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | FlickerFree; Audio-in, Headphone out |
| Честота H/ V | 48 - 75 Hz/30 - 85 kHz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.