Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
AOC 27E3QAF, 27" IPS WLED, 1920x1080@75Hz, 4ms GtG, 300cd m/2, 1000:1, 20M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Light, 2Wx2, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, D-SUB, HDMI, DP
Този 27-инчов FHD IPS монитор разполага с всички най-важни функции, за да вършите работата си бързо и лесно. Технологиите, като например адаптивната синхронизация, ниската емисия на синя светлина и ергономичността, ще ви бъдат полезни по време на работа и учене. Можете да повдигнете или спуснете стойката на екрана, за да отговаря на височината на всеки човек и предпочитанията за сядане. Тази стойка осигурява часове комфорт и лесно се регулира. Мониторът има и IPS панел, който гарантира отлично изживяване на гледане на екрана с реалистични, но блестящи и точни цветове, подобни на тези в реалността. Цветовете изглеждат еднакво добре, независимо от кой ъгъл погледнете дисплея. Адаптивната синхронизация изравнява вертикалната скорост на опресняване на вашия монитор с честотата на кадрите, доставена от графичния процесор, което прави гейминг изживяване ви още по-гладко. Тази функция също е полезна, когато се наслаждавате на видеоклипове и други визуални медии. Мониторът има ниска емисия на синята светлина, с което предпазва зрението, както и качеството ви на сън. Мониторът няма рамка и освен че изглежда модерен поради този факт, също така дава възможност за безпроблемни мултимониторни настройки. Със своя минималистичен, тънък профил, този монитор безпроблемно пасва във вашата работна среда, вместо да възпрепятства зрението ви с обемист корпус. Насладете се на повече място на бюрото си, лесно пренасяне и модерен дизайн с този лек дисплей. Вградените говорители осигуряват висококачествена онлайн комуникация със семейство, приятели и колеги. За филми, музика, игри и други, можете да се насладите на качествено аудио без да има нужда да свързвате външни високоговорители.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | VGA |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 35° |
| Хоризонтално завъртане | -180° ~ 180° |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 20.1 x 39.6 - 54.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.3114 x 0.3114 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.