Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
AOC Q27B3CF2, 27" IPS WLED, 2560x1440@100Hz, 4ms GtG, 1ms MPRT, 350cd m/2, 1300:1, 20M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Mode, 2Wx2, Tilt, Height Adjust, HDMI, USB type
AOC Q27B3CF2 е страхотен 27-инчов монитор, който ви осигурява отлични цветове и страхотно визуално изживяване. Със своя минималистичен, тънък профил, този монитор безпроблемно се вписва в работната ви среда, вместо да пречи на зрителното ви поле с обемист корпус. Насладете се на повече място на бюрото си, лесно транспортиране и привлекателен дизайн с този модерен и лек дисплей. Благодарение на своята ултра висока 2560x1440 резолюция, този монитор ви осигурява перфектна картина и изображения с ярки и качествени цветове. Освен това той е снабден с технологията Adaptive Sync, която свежда графичните изкривявания до минимум, а вие може да изпитате бърза графика, без прекъсване. AOC Q27B3CF2 разполага с множество опции за свързване на периферни устройства, което ви гарантира гъвкава и лесна употреба, независимо колко натоварен е деня ви. Мониторът разполага със специална АОС технология, която минимизира вредното за очите ви трептене, а технологията AOC Lowblue Light предпазва зрението ви от вредната синя светлина, като по този начин напрежението в очите и главоболието са сведени до минимум. Възможността да променяте наклона и височината му ви осигурява оптимално удобство, дори след часове на употреба.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C (Power 65W, DP Alt) |
| USB хъб | 2 USB 3.2 |
| Наклон | -5° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Рамка | Ultra Narrow |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 62.0 x 23.0 x 51.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | FlickerFree, Low Blue Mode; Headphone out |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.