Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
AOC Q27P3CW, 27" IPS WLED, 2560x1440@75Hz, 4ms GtG, 350cd/m2, 1000:1, DCR 20M:1, AdaptiveSync, FlickerFree, Low Blue Light, 5Wx2, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, 2xHDMI, DP, USB hub
AOC Q27P3CW е 27-инчов монитор, който ви осигурява изображения с безупречно качество. Благодарение на своята ултра висока 2560 x 1440 резолюция, този монитор ви позволява да се наслаждавате на любимите си филми, сериали и игри както никога досега. Модерният му IPS панел ви дава ярки и наситени цветове, независимо от ъгъла под който гледате екрана. Освен това WLED панелът му ви гарантира перфектни визуализации, дори когато гледате екрана в силно осветени помещения. Този монитор разполага с 2 бр. 5W вградени високоговорители, които ви дават кристален звук, когато гледате филми, играете игри или разговаряте с някого. Ергономичната му стойка и възможността да променяте наклона, завъртането и ъгъла му ви гарантират максимално удобство независимо колко дълго играете или работите на монитора. AOC Q27P3CW разполага с AOC Lowblue Light, която ви защитава от вредната синя светлина, която напряга очите ви и предизвиква главоболие и безсъние след продължителна употреба на монитора. Тази функция намалява количеството на тази синя светлина без да се налага да правите компромис с качеството на цветовете на екрана. Освен това мониторът елиминира вредното трептене и ви осигурява още по-голям визуален комфорт, дори след дълги часове на употреба.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | 5 MP Windows Hello |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C (Power 65W, DP Alt) |
| USB хъб | 4 USB 3.2 (Gen1) |
| Наклон | -5° ~ 35° |
| Хоризонтално завъртане | ± 180° |
| Вертикално завъртане | yes |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | 3-sided Frameless |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 20.0 x 41.2 (56.1) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Display Colours 16.7 Million; Flicker-free, Low blue light, Kensington Lock; Headphone out, Microphone |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 x 0.2331 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.