Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
AOC CU34P2A, 34" Curved 1500R, VA, WLED, 3440x1440@100Hz, 4ms GtG, 1ms MPRT, 300cd m/2, 3000:1, 50M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Light , 3Wx2, Tilt, Height Adjust, Swivel, 2xHDMI, DP, USB hub
Професионалистите, търсещи истински съюзник за продуктивност, не трябва да търсят повече – CU34P2A е идеалният избор. Този модел е оборудван с извит 34-инчов VA/3FL екран с радиус 1500R, ултраширока QHD резолюция 21:9 и яркост от 300 cd/m?. Неговите богати и иновативни функции включват широки ъгли на видимост 178°/178°, съвместимост с HDMI и DisplayPort, USB 3.2 хъб и автоматично разпознаване на входящия сигнал. С 3440 x 1440 резолюция, Wide Quad HD (WQHD) предлага превъзходно качество на изображението и ясни образи, които разкриват всеки детайл. Широкоекранното съотношение 21:9 е перфектно както за гледане на филми в разширен формат, така и за пълно потапяне в най-новите игри, а освен това осигурява повече пространство за работа. Истинският 8-битов цвят предоставя богата цветова палитра за живи и естествени изображения. Извитият дизайн обгръща зрителя, като го поставя в центъра на действието и осигурява завладяващо гейминг изживяване. Освен че изглежда модерно и привлекателно, безрамковият дизайн позволява безпроблемна работа с няколко монитора едновременно. Курсорът и прозорците ви вече няма да се губят в тъмната бездна на рамките, когато дисплеите са поставени един до друг. Почувствайте комфорта! Регулируемите по височина, наклон и завъртане стойки на AOC ви помагат да намерите най-удобната и здравословна позиция. VA панелите показват по-дълбоки черни нюанси и висок контраст за по-ярки и живи изображения. Ако игрите са това, което ви зарежда след дълъг работен ден и обичате да играете и през уикендите, този монитор е отличен избор за вас. Комбинацията от функции на CU34P2A като AdaptiveSync, честота на опресняване от 100 Hz (предоставяща нов образ на всеки 10 милисекунди) и време за реакция от 1 ms го правят стабилен гейминг монитор, който издига игровото изживяване на следващо ниво. Вградените USB хъбове в мониторите на AOC осигуряват удобство и практичност на работното ви място. Страничните портове са лесно достъпни, без да се налага да търсите зад компютърния корпус свободен USB порт. Вградените говорители улесняват комуникацията с близки, приятели и колеги. За филми, музика, игри и още ще се наслаждавате на качествен звук без нужда от свързване на външни говорители. Технологията AOC Flicker-Free използва DC (директен ток) подсветка, намалявайки пулсирането на светлината. С намаленото напрежение за очите, може да се наслаждавате на дълги и интензивни гейминг сесии без умора! AOC Lowblue Light ви предпазва от вредната синя светлина, която при дълги сесии може да причинява напрежение в очите, главоболие и проблеми със съня. Функцията намалява вредните дължини на вълните без да компрометира цветовата гама, което ви гарантира изживяване без притеснения за здравето на очите.
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 50 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 3W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 4 USB 3.2 (Gen 1) |
| Наклон | -5° ~ 23° |
| Хоризонтално завъртане | -180° ~ 180° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 40 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 80.8 x 27.5 x 36.7 (61.1) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.