Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus ROG Delta II Wireless Gaming Headset ( BT, ROG SpeedNova 2.4GHz, 3.5mm, 50mm Titanium-Plated Drivers, 10mm Super-Wideband Mic, 110HR, DualFlow Audio, For PC, Switch, PS5, Xbox)- Moonlight White
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wireless |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | On earcup |
| Дължина на кабела, m | USB-C to USB-A charging cable: 1.5 m, 3.5 mm cable: 2 m |
| Цвят | White |
| Други | PC, MAC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch |
| Честотен обхват, Hz | 20Hz - 20KHz |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Време за работа на батерия | Up to 110 hours in 2.4 GHz mode |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.