Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus TUF Gaming VG27AQL5A Gaming Monitor ,27'', QHD(2560x1440), 210Hz(OC), Fast IPS, ELMB SYNC, 0.3ms GTG (min.), Stereo speaker, DisplayWidget Center, Gaming AI, Height Adjustment, Black
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 210Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Динамичен контраст | 1 300:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2Wx2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C (Service Port) |
| Наклон | -5° ~ +20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 20° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.5 x 21.5 x 53.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Kensington Lock, Low Blue Light |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.233mm |
| Стандарти | TUV Flicker-free, TUV Low Blue Light, VESA AdaptiveSync Display 210Hz, VESA DisplayHDR 400, AMD FreeSync Premium, FSC MIX |
| Честота H/ V | HDMI:30~233KHz / 48~ 144Hz, DP: 30~311KHz / 48~210Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.