Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus NUC 15 Pro Plus Intel Ultra 9 285H, Intel Arc GPU/ Intel Wi-Fi 7 BE201 + 2.5GBe LAN, no Storage, no RAM, no OS
| Серия | NUC 15 |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285H 2.70 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | - |
| Памет, слотове | up to 48GB*2, 5600MHz, 2 SO DIMM |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | - |
| Монитор | - |
| Web камера, MP | - |
| Видео карта, тип | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | No Analog Audio Support Digital Audio |
| Мрежа | Intel Ethernet Controller I226-V, 2.5G, Intel Wi-Fi 7 BE201, Bluetooth 5.4 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe Gen5x4, supports 128GB~8TB NVMe SSD, 1 M.2 2242 PCIe Gen4x4, supports 128GB~2TB NVMe SSD |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen2x2 Type-C, 2 USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 USB 2.0 Type-A |
| HDMI порт | 2 HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 ports (incl. DP 2.1 and USB4) |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | - |
| Windows OS | - |
| Кутия | Mini |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 14.4 x 11.2 x 4.2 cm |
| Цвят | Silver |
| Чипсет | Integrated |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.