Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus ROG Astral GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 OC White
| Вградена памет, GB | 32GB GDDR7 |
|---|---|
| Памет интерфейс | 512-bit |
| Брой ядра | 21760 |
| Макс. работна честота, MHz | 2580 MHz |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 1000 W |
| Конектори на захранване | 16-pin |
| Ползвани технологии | ASUS GPU Tweak III & MuseTree & GeForce Game Ready Driver & Studio Driver |
| Резолюция | Digital Max Resolution 7680 x 4320 |
| Интерфейс | 2 HDMI 2.1b, 3 DisplayPort 2.1b |
| Размери | 357 x 149 x 76 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.