Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus ROG Astral GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC White
| Вградена памет, GB | 16GB GDDR7 |
|---|---|
| Памет интерфейс | 256-bit |
| Брой ядра | 10752 |
| Макс. работна честота, MHz | 2790 MHz |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 850 W |
| Конектори на захранване | 16-pin |
| Ползвани технологии | Nvidia G-Sync, Nvidia Game Ready, ASUS FanConnect II, Nvidia Encoder, Nvidia Studio, NVIDIA ACE, Nvidia DLSS 4, NVIDIA Reflex 2 |
| Резолюция | 7680 x 4320 |
| Интерфейс | 2 HDMI 2.1, 3 DisplayPort 2.1b |
| Размери | 357 x 149 x 76 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.