Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asustor Lockerstore 10 AS6510T, 10-Bay NAS, Intel ATOM C3538 Quad-Core( Denverton 2.1GHz), 8GB DDR4 (Max 32 GB) , 10 GbE x 2, 2.5 GbE x 2, USB 3.2 Gen-1 x 2, 10 x 2.5” / 3.5” SATA or SSD, 2 x M.2PCIe (NvMe) or SATA SSD, with lockable tray, AES-NI hardwar
Asustor Lockerstore 10 AS6510T е невероятен мрежов сторидж, който ви гарантира перфектна функционалност и подобрена производителност. Този мрежов сторидж разполага с двойни Intel 10-Gigabit Ethernet портове, както и с двойни Realtek 2.5-Gigabit Ethernet портове. С управляван превключвател, който поддържа множество скорости, имате възможността да се възползвате от до 20 gbps скорост с двата 10-Gigabit порта или от до 5 gbps скорост с двата 2,5-Gigabit порта. Той има отлично съотношение цена-качество и е специално проектиран за големи бизнес среди. Asustor Lockerstore 10 AS6510T поддържа капацитетно онлайн разширяване, което позволява гъвкаво закупуване на корпоративно оборудване за съхранение. В комбинация с технологията за съхранение MyArchive на ASUSTOR, имате възможността да постигнете неограничено ефективно съхранение. Този мрежов сторидж има охлаждане с умен подобрен дизайн, което ви помага да постигнете стабилност и висока производителност, дори при изпълнението на трудоемки и големи задачи. Asustor Lockerstore 10 AS6510T е проектиран и специално създаден за 24/7 употреба. Той е преминал през строги тестове, които проверяват производителността му в случай на изпускане, изгаряне и други екстремни условия. Освен това към чувствителните му компоненти бяха добавени радиатори за разсейване на топлината, което спомага за поддържане на дългогодишния експлоатационен живот на устройството.
| Сторидж, тип | 10-Bay NAS |
|---|---|
| Процесор | Intel Atom C3538 Quad-Core (Denverton 2.1GHz) |
| Памет, GB | 8GB (1x8GB) |
| Памет, тип | DDR4 |
| Памет, слотове | 2 SO-DIMM, Memory Expandable up to: 64GB (2x 32GB) |
| Брой поддържани твърди дискове | 10; Maximum Drive Bays with Expansion Unit: 18 |
| Съвместими дискове, тип | 3.5" SATA HDD, 2.5" SATA HDD, 2.5" SATA SSD, M.2 2280 NVMe, M.2 2280 SATA 3, M.2 2260 SATA 3, M.2 2242 SATA 3 |
| M.2 слот | 2 |
| Брой дискове в комплекта | - |
| Интерфейс на твърдия диск | SATA/ M.2 |
| Входни/Изходни портове | 2x 10 Gigabit Ethernet(10G/1G); 2x 2.5 Gigabit Ethernet (2.5G/1G/100M) |
| USB портове | 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Разширителен слот | - |
| RAID | Single, JBOD, RAID 0/1/5/6/10, RAID 1/5/6/10 + Hot Spare |
| Захранване | 1x250W, 	100V to 240V AC |
| Вентилатор | 2x 120mm |
| Други | 215.5(H) x 293(W) x 230(D) mm,; AES-NI hardware encryption, MyArchive, SSD Caching, Snapshot, EZ connect, EZ Sync |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.