Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ 7 PVS7, 7" 2000nits BenQ On Camera Monitor, IPS 2000NITS LED MONITOR PVS7 DARK GREY-BLACK
Вижте всеки детайл с изключителна яснота дори при силна слънчева светлина. Бързите клавиши и оптимизираният интерфейс ви позволяват лесно да превключвате между помощните функции, превръщайки снимането в лек и професионален процес. BenQ 7 PVS7 ви позволява да се фокусирате върху креативността. Адаптивен към разнообразни сценарии и среди на заснемане, напълно оборудваният PVS7 прави работата по-гъвкава и сигурна. Антирефлексното покритие подобрява яснотата на изображението, като намалява отраженията с до 5%. Освен това дисплеят разполага с ниво на твърдост 6H, осигуряващо повишена устойчивост и издръжливост. Подсилените ръбове и защитата при падане от 4,9 фута (1,5 м) са потвърдени чрез тестове за изпускане. Защитната клетка за външни устройства позволява адаптиране към различни сценарии на заснемане, осигурявайки по-голяма гъвкавост и подвижност. Двупосочният сенник (хоризонтален/вертикален) разполага с антирефлексен панел, който минимизира отраженията от околната среда и гарантира ясно виждане на екрана, като сенникът трябва да се използва заедно със защитната клетка. BenQ поддържа цветовата гама Rec.709 и фабрично калибрирана цветова точност. Насладете се на равномерно и надеждно цветопредаване при различни дисплеи, което прави както заснемането, така и постпродукцията по-ефективни. PVS7 поддържа качване на множество LUT файлове чрез microSD карта. Можете да преглеждате видеа в различни стилове, като запазвате унифицирана творческа визия от заснемането до постпродукцията. Благодарение на поддържането на HDMI и SDI вход/изход и специален IO жлеб дизайн за защита на конекторите, се осигурява стабилно видеопредаване без забавяне и без отслабване на сигнала на дълги разстояния. Дизайнът без вентилатори с оптимизирани канали за разсейване на топлината елиминира нежелания шум по време на запис, което го прави идеален за заснемане на ASMR видеа с кристално чист звук. Насладете се на дълготрайна работа с ниска консумация на енергия, осигурена от стабилните и издръжливи монитори на BenQ. Изработен от метал с висока топлопроводимост, панелът гарантира ефективно охлаждане и надеждна защита на конструкцията. Подсилен чрез компютърен термичен анализ, дизайнът постига превъзходна естествена конвекция за оптимално охлаждане, надминавайки традиционните вентилатори. Технологията BenQ AQCOLOR осигурява точно възпроизвеждане на цветовете, показвайки ги точно така, както са замислени.
| Размер на екрана, inch | 17.8 cm (7") |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:10 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | Anti-Reflective Touchscreen |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 30ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 2000cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 200:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 160° / 160° |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | - |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 19.4 x 3.8 x 12.6 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Headphone jack, SDI (3G) In, SDI (3G) Out, microSD Reader, DC In |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.