Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ BL2283, 21.5'' IPS LED, 5ms, 1920x1080 FHD, Stylish Eye Care Monitor, 72% NTSC, Flicker-free, B.I., LBL, 1000:1, DCR 20M:1, 8 bit, 250cd/m2, HDMI x2, VGA, Audio Line In, Speakers, Tilt, Slim Bezel Design, Black
Красив и с изчистен дизайн, 21.5" BL2283 на BenQ съчетава ултра-тънки рамки със система за скриване на кабелите. В допълнение към изключителната Eye-Care технология, на BenQ, включваща Low Blue Light и Flicker-Free за максимален зрителен комфорт, водещата в индустрията Brightness Intelligence (B.I. Tech.) технология ви предоставя прелестни детайли при всякакво осветление на околната среда. Включващ мечтаната комбинация от LED и IPS, BL2283 предоставя ново ниво на визуална наслада с наистина автентични цветове, по-дълбоко черно, по-висок контраст и по-ясни детайли.
| Размер на екрана, inch | 21.5" (54.61 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 1W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | Edge to Edge Slim Bezel Design |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 49.0 x 18.3 x 39.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
| Други | Flicker-Free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence, Headphone jack, Audio Line In |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.248 x 0.248 mm |
| Стандарти | Energy Star 7.0, EPEAT Silver, TCO, Windows |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.