Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ BL2486TC LED MONITOR BL2486TC BLACK
BenQ BL2486TC е 23,8-инчов 1080p бизнес монитор с USB-C, създаден да повиши продуктивността и комфорта при работа. Перфектните портове намаляват заплетените кабели, като един единствен USB-C кабел осигурява едновременно бърз трансфер на данни и 65W захранване за лаптопа ви и различни лични устройства. Вграденият USB-хъб с два допълнителни USB-A порта улеснява свързването на периферни устройства. Свържете компютъра си и създайте многомониторна конфигурация с повече работно пространство и изчистено бюро благодарение на последователното свързване (daisy-chaining). Мониторът предлага накланяне, ротация, завъртане и регулиране на височината, което позволява лесна персонализация и гъвкавост за комфортна работна среда, гарантирайки продуктивност през целия ден. Честотата на опресняване от 100Hz реагира бързо на промените на екрана, осигурявайки по-ясно и плавно визуално изживяване с комфорт за очите при четене на уеб страници, стрийминг на видео и други задачи. С режимите Coding Mode и ePaper Mode се гарантира лесно четене и оптимален комфорт за очите за всички ваши нужди. Технологиите BenQ Eye-Care защитават зрението ви с множество функции, като осигуряват яснота и комфорт при всяко изображение. Brightness Intelligence Technology (B.I.Tech.) засича интензивността на съдържанието, за да избегне пренасищане на ярките сцени, като същевременно подобрява тъмните области за поддържане на ясна видимост. С по-голяма степен на настройка и персонализирана яркост на екрана, мониторът предлага идеално представяне на дисплея, защитавайки зрението ви и предоставяйки високо качество на изображението, съобразено с вашите предпочитания.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | Daisy Chain DisplayPort out (MST) |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C (Power 65W, DP Alt) |
| USB хъб | 2 USB Type-A |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 18.5 x 50.1 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Headphone Jack; Flicker-free Technology, Low Blue Light Plus, Brightness Intelligence Gen2 (B.I. Gen2), Color Weakness, ePaper |
| Стандарти | Energy Star 8.0, TCO Certified 9.0, EPEAT Bronze |
| SCART | - |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.