Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ BL2490T 23.8W LED MONITOR BL2490T BLACK
BL2490T е 23,8-инчов 1080p бизнес монитор на BenQ, създаден за стабилна и ефективна работа в офис среда. Останете лесно свързани с ежедневните си устройства благодарение на многобройните портове и осъществявайте плавно превключване между задачите само с едно кликване. Управлението на различните входни източници за вашата предпочитана конфигурация никога не е било по-лесно. Мониторът предлага накланяне, ротация, завъртане и регулиране на височината, което позволява лесна персонализация и гъвкавост за комфортна работна среда, гарантирайки продуктивност през целия ден. Честотата на опресняване от 100Hz реагира бързо на промените на екрана, осигурявайки по-ясно и плавно визуално изживяване с комфорт за очите при четене на уеб страници, стрийминг на видео и други задачи. С режимите Coding Mode и ePaper Mode се гарантира лесно четене и оптимален комфорт за очите при всички ваши нужди. За да не се налага постоянно да настройвате монитора с цел защита на очите, мониторите BenQ Eye-Care са оборудвани с тройна защита за очите, включваща Visual Optimizer, Low Blue Light и Flicker-Free технологии за целодневен комфорт. Visual Optimizer (преди B.I.+), или накратко V.O., елиминира напрежението в очите. С вграден сензор, който оптимизира яркостта и цветната температура спрямо околната среда, BenQ предлага грижа за зрението отвъд защитата от синя светлина. Без догадки, без допълнителни настройки - само комфортно гледане от 9 до 5 и след това. Сертифицираната по T?V технология Low Blue Light на BenQ защитава очите ви при дълги часове работа, без да придава жълт оттенък на екрана. Можете да настроите нивото, за да намерите оптималния баланс, така че работата ви винаги да изглежда точно както трябва. Глобалният орган за безопасност T?V Rheinland сертифицира Flicker-Free и Low Blue Light технологиите на BL2490T като напълно безопасни за очите. Сертификацията Eyesafe 2.0 гарантира, че дисплеят намалява синята светлина, като същевременно запазва ярки и наситени цветове.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -20° ~ 20° |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 24.1 x 48.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Headphone Jack; Flicker-free Technology, Low Blue Light Plus,Brightness Intelligence Gen2 (B.I. Gen2), Color Weakness, ePaper |
| Стандарти | Energy Star 8.0, EPEAT Bronze |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.