Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ GW2491, 23.8" 1080p FHD 100Hz Eye-Care Monitor, 23.8W WORK & ENTERTAINMENT DISPLAY GW2491 BLACK
GW2491 е 23,8-инчов 1080p BenQ Eye-Care монитор, създаден за комфортни очи и ефективна работа. Технологията IPS (In-Plane Switching) осигурява прецизно възпроизвеждане на цветовете и изображението от всеки ъгъл. Цветовият диапазон от 99% sRGB осигурява ярки и наситени изображения за филми, игри и уеб страници. Подобрена яснота и по-богати детайли правят гледането на екрана по-удобно за очите. Този монитор е повече от стилен аксесоар - изчистените линии и безпроблемното визуално изживяване подобряват концентрацията и елиминират разсейванията, съчетавайки стил и функционалност. Насладете се на честота на опресняване от 100Hz за по-ясна и плавна визуализация. Тази висока честота осигурява бърза реакция на промените на екрана, повишавайки комфорта при четене на уеб страници, стрийминг на видео и игри. Режимът ePaper с ефект на дисплей на електронна книга балансира текста и фона, улеснявайки продължителните сесии на четене за очите. Глобалният орган за безопасност T?V Rheinland сертифицира Flicker-Free и Low Blue Light технологиите на GW2491 като напълно безопасни за очите. Сертификацията Eyesafe 2.0 гарантира, че дисплеят намалява синята светлина, като същевременно запазва ярки и наситени цветове. Доверете се на съвместимия софтуер Eye-CareU на GW2491. Таймерът ви напомня за почивки, а бързото навигиране и настройките чрез On-Screen Control винаги са на разположение за удобство и контрол.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 16 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 24.1 x 52.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Flicker-free Technology, Low Blue Light, ePaper, Headphone Jack |
| Стандарти | EPEAT Bronze, Energy Star 8.0, TCO 9.0 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.