Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ BL2790 LED MONITOR BL2790 BLACK
BL2790 е 27-инчов 1080p бизнес монитор на BenQ, проектиран да комбинира комфорт и оптимална продуктивност. Останете лесно свързани с вашите работни устройства благодарение на многобройните портове за максимално удобство и превключвайте между всички входни източници с безпроблемна ефективност. Удобно разположените бутони правят смяната на задачите лесна, опростявайки работата ви с различните входни източници според предпочитанията ви. Честотата на опресняване от 100Hz реагира бързо на промените на екрана, осигурявайки по-ясно и плавно визуално изживяване с комфорт за очите при четене на уеб страници, стрийминг на видео и други задачи. Режимът Coding Mode е създаден да подчертава всеки цвят за лесно четене с оптимизиран контраст и наситеност при използване на тъмен режим, докато режимът ePaper с ефект на дисплей на електронна книга балансира цветовете на текста и фона, улеснявайки продължителните сесии на четене за очите. По време на продължителна употреба през целия ден, сензорът Brightness Intelligence засича промяната на осветлението във вашата среда и активно регулира яркостта на екрана за комфортно гледане. B.I. Gen2 осигурява по-голяма степен на персонализиране с регулиране на яркостта на екрана според вашите предпочитания, като същевременно се грижи за очите ви. Технологията Brightness Intelligence (B.I.Tech.) засича интензивността на съдържанието, за да се избегне пренасищане на ярки сцени, като същевременно подобрява тъмните области за поддържане на ясна видимост. Дисплеят осигурява идеални условия за работа, като защитава зрението ви и осигурява отлично качество на изображението. Глобалният орган за безопасност T?V Rheinland сертифицира технологиите Flicker-Free и Low Blue Light на BL2790 като безопасни и щадящи очите. Сертификацията Eyesafe 2.0 гарантира, че дисплеят намалява синята светлина, като същевременно запазва ярките и наситени цветове.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.2 x 23.1 x 42.9 (54.7) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Eye Comfort 2.0, EyeSafe 2.0, Flicker-free, Low Blue light (Hardware Solution), ePaper, Eye Reminder, Headphone Jack |
| Стандарти | Energy Star 8.0, EPEAT - Bronze, TCO 9.0 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.