Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ BL2790TC WORK & ENTERTAINMENT DISPLAY BL2790TC BLACK
BL2790TC е 27-инчов 1080p FHD бизнес монитор на BenQ, проектиран да поддържа фокуса ви и да осигурява комфорт за очите през целия ден. Благодарение на BenQ Eye-Care Triple Protection вече можете да намалите напрежението в очите при дълги часове работа с документи и таблици. BL2790TC съчетава изчистен дизайн, ясна картина и целодневен адаптивен комфорт за очите за по-висока продуктивност. За да не се налага постоянно да настройвате монитора с цел защита на очите, мониторите BenQ Eye-Care са оборудвани с тройна защита за очите, включваща Visual Optimizer, Low Blue Light и Flicker-Free технологии за целодневен комфорт. Visual Optimizer (преди B.I.+), или накратко V.O., елиминира напрежението в очите. С вграден сензор, който оптимизира яркостта и цветната температура спрямо околната среда, BenQ предлага грижа за зрението отвъд защитата от синя светлина. Без догадки, без допълнителни настройки - само комфортно гледане от 9 до 5 и след това. Бързият бутон Visual Optimizer (V.O.) ви позволява да настройвате поотделно яркостта и цветната температура за екран, който се усеща перфектно. Сертифицираната по T?V технология Low Blue Light на BenQ защитава очите ви при дълги часове работа, без да придава жълт оттенък на екрана. Можете да настроите нивото, за да намерите оптималния баланс, така че вашата работа винаги да изглежда точно както трябва. T?V-сертифицираната Flicker-Free технология на BenQ поддържа екрана стабилен и очите ви комфортни, дори през дълги работни дни. Благодарение на 4-звездната сертификация Eye Comfort на T?V Rheinland и Eyesafe Certified 2.0, BL2790TC отговаря на строги международни стандарти за комфорт за очите. Насладете се на живи цветове и надеждна яснота от всеки ъгъл с IPS панела на BL2790TC и цветова гама 99% sRGB. Четирите ултратънки рамки помагат да се запази фокусът и комфортът при работа с документи и мултитаскинг през целия ден. Мониторът е внимателно проектиран за чисто бюро, ефективни връзки и комфортни работни дни. USB-C улеснява работния процес, като прехвърля данни и свързва устройствата ви с един-единствен кабел. Изчистените линии и безпроблемното визуално изживяване подпомагат концентрацията и елиминират разсейващите елементи. BL2790TC предлага по-голяма свобода чрез регулиране на височината, наклона, ротацията и хоризонталното завъртане за по-добро и по-комфортно работно изживяване.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB C(PowerDelivery 20W, DisplayPort Alt Mode, Data) |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 35° |
| Хоризонтално завъртане | -45° ~ 45° |
| Вертикално завъртане | -90°/+90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | C |
| Консумация, kWh/1000h | 12 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.1 x 24.1 x 39.7 (54.7) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Eye Comfort 3.0, EyeSafe 2.0, Low Blue Light, Flicker-free Technology, Low Blue Light Plus, Color Weakness, ePaper, Visual Optimizer |
| Стандарти | Energy Star 8.0, EPEAT - Bronze |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.