Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ BL2790T LED MONITOR BL2790T BLACK
BL2790T е 27-инчов 1080p бизнес монитор на BenQ, проектиран да поддържа фокуса ви и да осигурява комфорт за очите през целия ден. Регулирайте монитора до оптималната височина и заемете най-удобната позиция, за да си осигурите продуктивност през целия ден. Автоматичното регулиране на яркостта, технологията за защита от синя светлина, Flicker-Free и Eye-Care осигуряват комфортно гледане през целия ден. Останете без усилие свързани с ежедневните си устройства чрез множество портове и превключвайте между дейностите само с едно кликване. Оптимизирането на работата ви от всеки входен източник за предпочитаната ви конфигурация никога не е било по-лесно. Мониторът разполага с регулиране на височината, наклона, ротацията и хоризонталното завъртане, което позволява лесно персонализиране за гъвкавост в идеално комфортна работна среда, гарантирайки продуктивност през целия ден. Честотата на опресняване от 100Hz реагира бързо на промените на екрана, осигурявайки по-ясно и плавно визуално изживяване с комфорт за очите при четене на уеб страници, стрийминг на видео и други задачи. Режимите Coding Mode и ePaper Mode гарантират отлична четимост и максимален комфорт за очите във всяка ситуация. За да не се налага постоянно да настройвате монитора с цел защита на очите, мониторите BenQ Eye-Care са оборудвани с тройна защита за очите, включваща Visual Optimizer, Low Blue Light и Flicker-Free технологии за целодневен комфорт. Visual Optimizer (преди B.I.+), или накратко V.O., елиминира напрежението в очите. С вграден сензор, който оптимизира яркостта и цветната температура спрямо околната среда, BenQ предлага грижа за зрението отвъд защитата от синя светлина. Без догадки, без допълнителни настройки - само комфортно гледане от 9 до 5 и след това. Сертифицираната по T?V технология Low Blue Light на BenQ защитава очите ви при дълги часове работа, без да придава жълт оттенък на екрана. Можете да настроите нивото, за да намерите оптималния баланс, така че вашата работа винаги да изглежда точно както трябва. T?V-сертифицираната Flicker-Free технология на BenQ поддържа екрана стабилен, без трептене, а очите ви комфортни, дори през дълги работни дни. Подобрява яснотата на цветовете за потребители с дефицит на червено-зелено цветоусещане. Намалява контраста и отблясъците за по-комфортно, наподобяващо хартия четене. Глобалният орган за безопасност T?V Rheinland сертифицира Flicker-Free и Low Blue Light технологиите на BL2790T като напълно безопасни за очите. Сертификацията Eyesafe 2.0 гарантира, че дисплеят намалява синята светлина, като същевременно запазва ярки и наситени цветове.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 20° |
| Вертикално завъртане | -90°/+90° |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.2 x 24.1 x 42.4 (53.4) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Eye Comfort 3.0, EyeSafe 2.0, Low Blue Light, Flicker-free Technology, Low Blue Light Plus, Color Weakness, ePaper, Visual Optimizer |
| Стандарти | Energy Star 8.0, EPEAT - Bronze, TCO Certified 9.0 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.